ARTİSTİK BUZ PATENİ

2015 Trophée Eric Bompard: Kısa program sonuçları geçerli olacak

Posted in Haberler by ursuspolaris on 26 Kasım 2015

Fransa’nın başkenti Paris’te 13 Kasım’da meydana gelen terör saldırıları nedeniyle serbest program/dans yarışmaları iptal edilen 2015 Trophée Eric Bompard etabının kısa program/dans sıralaması, yarışmanın nihaî sonucu olarak kabul edildi.

Affiche-Trophée-Bompard-2015-205x300Uluslararası Paten Federasyonu ISU tarafından yapılan açıklamaya göre, Aralık ayında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenecek finale katılanların belirlenmesinde böylece kısa program/dans yarışmasında alınan sonuçlar geçerli olacak.

Açıklamaya göre, kısa program ve kısa dans sonuçları Trophée Eric Bompard’ın nihaî sonuçları olarak kabul edildi. Dolayısıyla, sıralamaya giren yarışmacılara verilen ve finale katılımı belirleyen puanlar birinci gün puanları olacak.

Genel olarak, ISU Grand Prix finaline, altı yarışma sonunda belirlenen ilk altı patenci/çift/dansçı katılıyor. Bununla birlikte, Bordeaux’da kısa programa katılan bir patenci, çift ya da dansçı, 2015 ISU Grand Prix dizisinin sona ermesinin ardından oluşan sonuçlara göre yedinci sırayı almışsa, o da finale katılma hakkını elde edecek.

Dünya sıralaması ve 2015 Trophée Eric Bompard yarışmacılarına tahsis edilen para ödüllerinin dağıtımı da kısa program sonuçlarına göre belirlenecek.

.

.

.

.

.

Reklamlar
Tagged with: , ,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: